13. července 2014

Inspirační outfity 03

Outifty pro inspiraci jsem dlouho nepřidávala, tak se hned polepším a hodím Vám sem nějaké ty letní modely a třeba se necháte jimi inspirovat.

Počasí si s náma sice poslední dobou hraje, ale kalendářně už máme léto, tak vyberu nějaké ty letní outfity, které mám v PC uložené. Kdybych měla všechno to oblečení, inspirovala bych se tím každý každičký den :o))) Ale snad někdy.... O:-)

A co vy, mojí drazí? Také si ukládáte nějaký ty outfity, co se Vám líbí a co najdete všemožně na internetu??? :))11 komentářů:

 1. Já si radši obrázky outfity neukládám. Musela bych slintat nad těmi věcmi, které u nás nekoupím.. :((( Ty, co jsi vybrala jsou nádherné!! :)

  http://www.kajahasidea.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Buď bez obav, já slintám pokaždé, když se podívám do své složky s outfity, která má víc než 60,7 MB :))) Tu bych přece nemohla jen tak vymazat :D

   Vymazat
 2. Taky si ukládám v počítači různé outfity z internetu:)! A potom si je snažím někde u nás pořídit:)! Moc pěkný článek:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U mě je to podobné. Já si vždy prohlížím outfity a do bloku si zapisuji, co bych si z toho chtěla koupit, což je většinou všechno samozřejmě :D

   Vymazat
 3. ten druhej outfit je nejlepší!:)

  PS: Ráda bych tebe i tvé čtenáře pozvala na svojí první GIVEAWAY:)
  http://lovies47.blogspot.cz/2014/06/giveaway-01.html

  OdpovědětVymazat
 4. veľmi krásne, hlavne ten druhý je pre mňa naj pretože som elegantná duša :D
  http://bytfitjein.blogspot.sk/ určite si skús pozrieť moju giveaway!

  OdpovědětVymazat
 5. tie sú krásne! úplne úžasné na leto! :).

  Kejmy ♥.

  OdpovědětVymazat